68
Fajó János (1937-2018)
Sárkány (Rombusz) III., 1998
Olaj, fa
174 x 103 cm
Hátoldalon: Eredetiségi nyilatkozat a művésztőlJelezve hátoldalon: Fajó '98ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM.: 879
Az aukció lezárul 10 Nap 6 Óra 42 Perc
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59
HUF 8 500 000
2024. május 14. (kedd) 18 óra
Budapest Kongresszusi Központ, Bartók terem
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59