67

Konok Tamás (1930-2020)

Collage V., 1976
Akril, vászon, vászonapplikáció
22,5 x 27,5 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1976/55 ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM.: 1976/55
Az aukció kezdete 24 ápr. 2024 11:52
Az aukció zárási ideje 14 máj. 2024 19:15
Kezdő ár HUF 460 000
Összes ajánlat 3

2024. május 14. (kedd) 18 óra

Budapest Kongresszusi Központ, Bartók terem

Budapest - Pest
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59