42
Bak Imre (1939-2022)
Figura, 1978
Akril, vászon
109 x 79,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/78 figura
Az aukció lezárul 10 Nap 11 Óra 26 Perc
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59
HUF 15 000 000
2024. május 14. (kedd) 18 óra
Budapest Kongresszusi Központ, Bartók terem
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59