37
Keserü Ilona (1933)
Idézetek Kornissnak, 1990
Olaj, vászon, varrás
120 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü, Jelezve hátoldalon: Keserü: Idézetek Kornissnak 1990 ősz
Az aukció lezárul 10 Nap 4 Óra 11 Perc
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59
HUF 40 000 000
2024. május 14. (kedd) 18 óra
Budapest Kongresszusi Központ, Bartók terem
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59