9

Galambos Tamás (1939)

Nyár, 1990
Olaj, vászon
69,5 x 100 cm
Jelezve jobbra fent: Galambos 1990
Az aukció kezdete 24 ápr. 2024 11:52
Az aukció zárási ideje 14 máj. 2024 18:28
Kezdő ár HUF 850 000
Összes ajánlat 11

2024. május 14. (kedd) 18 óra

Budapest Kongresszusi Központ, Bartók terem

Budapest - Pest
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59