8
Nemes Márton (1986)
Police Paintings 06., 2018
Akril, fényvisszaverő vinil, tükörpapír, lézervágott plexi, vászon, fa
130 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Nemes Márton Police Paintings 06 2018 London Annka Kultys
Az aukció lezárul 8 Nap 10 Óra 39 Perc
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59
HUF 4 600 000
2024. május 14. (kedd) 18 óra
Budapest Kongresszusi Központ, Bartók terem
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59