7
Müller Árpád (1961-2006)
Hol van..., 1998
Olaj, vászon
140 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Müller 98
Jelezve hátoldalon: Müller Árpád Hol van... Wo ist... 1998.08.11.
Az aukció lezárul 8 Nap 9 Óra 16 Perc
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59
HUF 1 200 000
2024. május 14. (kedd) 18 óra
Budapest Kongresszusi Központ, Bartók terem
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59