78
Czigány Dezső (1883-1938)
Csendélet kínai vázával, 1920 körül
Olaj, falemez
94 x 83 cm
Jelezve jobbra fent: Czigány
Az aukció lezárul 9 Nap 6 Óra 51 Perc
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59
HUF 18 000 000
2024. május 13. (hétfő) 18 óra, Budapest Kongresszusi Központ
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59