38
Gábor Jenő (1893-1968)
Július 14. Párizsban, (Párizsi utcabál), 1926
Olaj, vászon
100,5 x 87,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 1926
Az aukció lezárul 9 Nap 2 Óra 32 Perc
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59
HUF 36 000 000
2024. május 13. (hétfő) 18 óra, Budapest Kongresszusi Központ
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59