7
Bornemisza Géza (1884-1966)
Párizsi külváros (Külvárosi utcarészlet), 1911
Olaj, vászon
55 x 60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1911
Az aukció lezárul 7 Nap 4 Óra 40 Perc
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59
HUF 3 800 000
2024. május 13. (hétfő) 18 óra, Budapest Kongresszusi Központ
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59