56

ENIHORN

ENIHORN 'TROPHY' utazótáska
egyedi, kézzel készült, bőrdíszműves technológiával, színes marhabőr (ökológiai minősítéssel gyártó olasz bőrgyárból), valamint 'Capone' impregnált, magas kopásállóságú hajós vászon kombinálva
Az aukció kezdete 04 okt. 2022 14:31
Az aukció zárási ideje 17 okt. 2022 21:12
Kezdő ár HUF 200 000
Összes ajánlat 21
Autistic Art jótékonysági aukció
Olof Palme sétány 3
1146
04 okt. 2022 14:31
17 okt. 2022 23:00