2
Nádler István (1938)
Cím nélkül
Litográfia, papír
19 x 110 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler István
Az aukció kezdete | 11 máj. 2021 14:36 |
Az aukció zárási ideje | 01 jún. 2021 18:17 |
Kezdő ár | HUF 750 000 |
Összes ajánlat | 5 |
Kortárs aukció: 2021. június 1-én (kedden) 18 órakor
Jagelló út 1-3.
11 máj. 2021 14:36
01 jún. 2021 23:00