8
Járitz Józsa (1893-1986)
Paradicsomok
Olaj, vászon
73,5x92,5 cm
Jelezve balra lent: Járitz, Hátoldalon autográf felirat: Járitz Józsa Paradicsom XI. Szentpéteri u. 3.
Az aukció kezdete | 01 szept. 2020 00:00 |
Az aukció zárási ideje | 20 szept. 2020 18:20 |
Kezdő ár | HUF 850 000 |
Összes ajánlat | 16 |
AUKCIÓ: 2020. szeptember 20-án (vasárnap) 18 órakor
Jagelló út 1-3.
01 szept. 2020 00:00
20 szept. 2020 23:00