5
Patkó Károly (1895-1941)
Diogenész igaz embert keres (Jacob Jordaens után), 1922, Pataknál, Félakt, 1923
Rézkarc, papír
10x14,5 cm, 14x10 cm, 20x17 cm
Jelezve balra lent: Jordaens "Diogenes a vásáron." , Jelezve jobbra lent: Patkó 922. - 2. Jelezve jobbra lent: Patkó, 3 - Jelezve balra lent: Halbakt, Jelezve jobbra lent: Patkó
Az aukció kezdete | 01 szept. 2020 00:00 |
Az aukció zárási ideje | 20 szept. 2020 18:17 |
Kezdő ár | HUF 100 000 |
Összes ajánlat | 10 |
AUKCIÓ: 2020. szeptember 20-án (vasárnap) 18 órakor
Jagelló út 1-3.
01 szept. 2020 00:00
20 szept. 2020 23:00