23

Weiler Péter

Patti Smith és Robert Mapplethorpe (Chelsea Hotel)
akril, vászon aluminium színterezett egyedi keretben
100x100 cm
Az aukció kezdete 12 okt. 2021 11:04
Az aukció zárási ideje 21 okt. 2021 21:34
Kezdő ár HUF 525 000
Összes ajánlat 7
Autistic Art Aukció - 2021. október 21-én (csütörtökön) 21 órakor a Szépművészeti Múzeumban
Dózsa György út 41.
1146
12 okt. 2021 11:04
21 okt. 2021 23:58