16
Czimra Gyula (1901-1966)
Színvázlat III/C, 1960
Olaj, ceruza, papír
15,5x14,8 cm
Jelezve hátoldalon: Czimra Gyula, Hátoldalon felirat: Czimra Gyula 1901-1966 15,5x14,5 cm. Színvázlat III/C. 1960
Az aukció kezdete | 01 szept. 2020 00:00 |
Az aukció zárási ideje | 20 szept. 2020 18:25 |
Kezdő ár | HUF 500 000 |
Összes ajánlat | 0 |
AUKCIÓ: 2020. szeptember 20-án (vasárnap) 18 órakor
Jagelló út 1-3.
01 szept. 2020 00:00
20 szept. 2020 23:00